zamówienie bielizna
Możesz bezpiecznie zamówić potrzebne Ci rzeczy nie wychodząc z domu. Wystarczy, że telefonicznie złożysz zamówienie, a my wyślemy je do Ciebie kurierem.
O nas

Od 2001 r. prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową na powierzchni 230m2.
Sklep znajduje się na 1 piętrze w pawilonie przy ulicy Czecha 21 obok budynku Spółdzielni mieszkaniowej "Północ".
Asortyment naszego sklepu obejmuje cały zakres bielizny damskiej, męskiej, dziecięcej oraz niemowlęcej.
Mamy również w sprzedaży szeroki wybór artykułów pończoszniczych, getrów oraz dresów.
W szczególności dla pań proponujemy biustonosze dobrych polskich marek we wszystkich fasonach i w całej rozmiarówce.
Nasza obsługa fachowo dobiera odpowiedni rozmiar dla klientek.

Zapraszamy do nas na zakupy:

w tygodniu w godzinach 8:00 - 18:00

w soboty 9:00-14:00

Akceptujemy płatność kartą.

Naszym klientom chcemy zapewnić wygodę i komfort noszenia naszych produktów. Dlatego też warto chociaż w skrócie poznać właściwości włókien naszego asortymentu:

BAWEŁNA
Najpopularniejszy naturalny materiał. Znana jest jej miękkość i delikatność w kontakcie ze skórą.

BAMBUS
Włókno bambusowe, które powoli podbija rynek, wyróżnia się na tle innych materiałów. Ma naturalne właściwości antybakteryjne, przepuszcza powietrze i zapobiega powstawanie przykrego zapachu.

MIKROFIBRA
Specjalny, powstały przy użyciu nowoczesnych technologii, typ mikrowłókna składający się z odpowiedniej mieszanki bardzo cienkich włókien poliestrowych i poliamidowych (nylon). Otrzymane w ten sposób mikrowłókna są 10 razy cieńsze niż jedwab, a do 30 razy cieńsze od bawełny, 40 razy cieńsze od wełny i aż 100 razy cieńsze od ludzkiego włosa.

WEŁNA
Naturalne włókno uzyskiwane z okrywy włosowej owiec. Posiada charakterystyczne cechy, dzięki którym nadaje się doskonale do wytwarzania wysokiej jakości wyrobów włókienniczych.

WISKOZA
Rodzaj naturalnego włókna powstającego w wyniku chemicznej obróbki celulozy. Celulozę do produkcji włókien wiskozowych otrzymuje się z oczyszczonej masy drzewnej, typowo z drzew iglastych, niekiedy liściastych (najczęściej stosowanym drewnem jest sosna, świerk lub buk).

MODAL
Włókno celulozowe produkowane z drzew powstałe na bazie wiskozy. Cechuje je duża odporność na uszkodzenia i atłasowy połysk.
Jest bardzo przyjemna dla skóry, ponieważ utrzymuje ją suchą i umożliwia jej oddychanie.
Ponadto jego włókna mają gładką, delikatną strukturę, która zapobiega naruszaniu powierzchni modalu w trakcie prania, dzięki czemu zawsze zachowuje swoją miękkość i sprężystość.

Bielizna damska